Boilie B57

B57 je kombinace ovocně broskvové vůně a kořeněné chutě česneku a chilli. Toto nasládlé boilie s vůní pikantní broskve s masovým základem je velice ú... celý popis
Dostupnost
Skladem
Balení
Průměr
Kč 779
Kč 677
bez DPH
ks
Číslo produktu:187
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

B57 je kombinace ovocně broskvové vůně a kořeněné chutě česneku a chilli.

Toto nasládlé boilie s vůní pikantní broskve s masovým základem je velice účinné na hodně prochytávaných revírech. Má na svém kontě nespočet ulovených trofejních kaprů kaprů nad magickou hranicí 25kg a s rekordem 30kg.

Směs je postavena na masové kombinaci 1/3 se skládá z 3 rybích mouček 1/3 z ptačích a sušenkových zobů a 1/3 mléčných a vaječných proteinů. Díky enzymaticky upraveným rybím moučkám a potřebné dávce aminokyselin, je toto boilie velikým nosičem potravinového signálu, který je po vhození do vody okomžitě uvolňován do celého vodního sloupce. Optimální množství ptačího zobu a mini betainových peletek napomáhá k lepšímu uvolňování veškerých atraktorů při zachování potřebné tvrdosti pro zakrmování Kobrou a odolnosti proti bílé rybě.  Rozpad boilie je pozvolný, bez ataků býlé ryby vydrží min. 24 hod v původním velikosti, jako při nastražení. Rozpad boilie je ovlivněn teplotou vody, při teplotě vody nad 20°C se rozpad velice urychluje.

Díky 1/3 proteinovému podílu a malému dávkování esence je toto boilie vhodné na velké krmné kampaně po celou sezónu.

Při krmení kobrou do vzdálenosti větší než 60m je nutné namočit vnitřní otvor kobry (zamezí rozpadu boilie při velikém švihu kobrou)

Příchuť: Broskev s jemným podtextem česneku a chilli

Barva: fialová

Velikosti bolie v balení:15 , 20, 24mm,

Balení v množství: 250g, 1kg, 3kg v pytli,

Boilie je trvanlivé dle předepsaných podmínek

Boilie uchovávejte v suchu, nevystavujte přímému slunci. V případě zapaření je nutné pytle otevřít a vyvětrat.

Pro dlouhodobé skladování boilie zalijte malým množstvím boostru a protřebat, tak aby všechny kuličky byly namočeny v boostru.

Zboží zařazeno v kategoriích

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz