1. Úvod
  2. Boilie FLUO ENERGY
  3. Boilie Banán / Ananas

Boilie Banán / Ananas

    Toto boilie je naše stálice v nabídce. Úžasná vůňe i chuť banán/ananas je doslova kapřím magnetem. Jedná se o nejuniverzálněší boilie s okamžitou ... celý popis
Dostupnost
Skladem
Balení
Průměr
Kč 625
Kč 543
bez DPH
ks
Číslo produktu:104
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

    Toto boilie je naše stálice v nabídce. Úžasná vůňe i chuť banán/ananas je doslova kapřím magnetem. Jedná se o nejuniverzálněší boilie s okamžitou účinností. Nejlepší pro lov na stojatých vodách jako jsou pískovny, rybníky, propadliny, nebo slepá ramena.

Základ boilie je postaven, tak aby byl chuťově výrazný a rychle stravitelný. Po vhození do vody začne boilie ihned vylučovat potravinové signály pro upoutání kaprovy pozornosti.  Díky přidaným betainovým složkám v kombinaci ptačího a vaječného zobu s nutnou dávkou NHDC a trávícím enzinem, se směs stává velice chutnou a přitom lehce a rychle stravitelnou návnadou. Cíleně zvolená FLUO barva boilie vyvolává u ryb zvědavost, která přispívá k velmi rychlým záběrům od kaprů, kteří projíždějí v blízkosti návnad. Zvolili jsme barvu ŽUTOU, která podle našich zkušeností patří mezi nejlépe viditelné pro kapry. Rozpad boilie je pozvolný, bez ataků býlé ryby vydrží min. 24 hod v původním velikosti. Rozpad boilie je ovlivněn teplotou vody, při teplotě vody nad 20°C se rozpad velice urychluje.

Díky proteinovému podílu ve směsi, je možné krmit dlouhodobě i ve velikých dávkách.

Při krmení kobrou do vzdálenosti větší než 60m je nutné namočit vnitřní otvor kobry (zamezí rozpadu boilie při velikém švihu kobrou)

Příchuť: Banán + Ananas

Velikosti bolie v balení: 13, 15 , 20, 24mm, 

Balení v množství: 250g, 1kg, 3kg v pytli, 

Boilie je trvanlivé dle předepsaných podmínek

Boilie uchovávejte v suchu, nevystavujte přímému slunci. V případě zapaření je nutné pytle otevřít a vyvětrat.

Pro dlouhodobé skladování boilie zalijte malým množstvím boostru a protřebat, tak aby všechny kuličky byly namočeny v boostru.

Zboží zařazeno v kategoriích

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz