1. Úvod
  2. Boilie FLUO ENERGY
  3. Boilie HOT FRUIT

Boilie HOT FRUIT

     Toto boilie je určeno pro lov na hodně prochytávaných revírech, kde krmná místa jsou nedaleko od sebe a celý revír je provoněn různými vůněmi. Už... celý popis
Dostupnost
Skladem
Balení
Průměr
Kč 83
Kč 72
bez DPH
ks
Číslo produktu:169
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

     Toto boilie je určeno pro lov na hodně prochytávaných revírech, kde krmná místa jsou nedaleko od sebe a celý revír je provoněn různými vůněmi. Už podle názvu HOT FRUIT je zřejmé, že vůně i chuť tohoto boilie je ovocno kořeněná a díky této zajímé kombinaci se stává velmi atraktivní nástrahou ve spleti ostatních vůní.

     Základ boilie je postaven, tak aby byl chuťově výrazný a rychle stravitelný. Po vhození do vody začne boilie ihned vylučovat potravinové signály pro upoutání kaprovi pozornosti.  Díky přidaným betainovým složkám v kombinaci ptačího a vaječného zobu s nutnou dávkou NHDC a trávícím enzinem, se směs stává velice chutnou a přitom lehce a rychle stravitelnou návnadou. Rozpad boilie je pozvolný, bez ataků býlé ryby vydrží min. 24 hod v původním velikosti. Rozpad boilie je ovlivněn teplotou vody, při teplotě vody nad 20°C se rozpad velice urychluje.

Díky proteinovému podílu ve směsi, je možné krmit dlouhodobě i ve velikých dávkách.

Při krmení kobrou do vzdálenosti větší než 60m je nutné namočit vnitřní otvor kobry (zamezí rozpadu boilie při velikém švihu kobrou)

Příchuť: mix ovoce s chilli

Velikosti bolie v balení: 15 , 20, 24mm,

Balení v množství: 250g, 1kg, 3kg v pytli,

Boilie je trvanlivé dle předepsaných podmínek

Boilie uchovávejte v suchu, nevystavujte přímému slunci. V případě zapaření je nutné pytle otevřít a vyvětrat.

Pro dlouhodobé skladování boilie zalijte malým množstvím boostru a protřebat, tak aby všechny kuličky byly namočeny v boostru.

 

 

Zboží zařazeno v kategoriích

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz