Boilie KO

Tato nejvyšší řada boilie je výsledkem dlouholetých experimentů, kdy bylo cílem vytvořit dokonalou návnadu, která bude plně funkční v těžkých podmínká... celý popis
Dostupnost
Skladem
Balení
Průměr
Kč 99
Kč 86
bez DPH
kg
Číslo produktu:154
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

Tato nejvyšší řada boilie je výsledkem dlouholetých experimentů, kdy bylo cílem vytvořit dokonalou návnadu, která bude plně funkční v těžkých podmínkách. Účinnost v často prochytávaných revírech s cílem eliminace záběrů od mladých ryb. Název KO znamená ve zkratce KRILL-OLIHEŇ.  Základem je velmi úspěšná směs řady SPEED nutric obohacená o 2 druhy exkluzivních rybích mouček v kombinaci s kořeněnými výtažky. Jedná se o přírodní extrakty, silice a oleje, které v kombinaci s výtažky z Chilli a Pepře umocňují selektivitu této řady.  Vyvážená kombinace Ptačích zobů a Rybích mouček s potřebnou dávkou vajec a obilovin umožnila vzniknout velmi účinneho bolie. Základním nosičem vůně i chuti je je tekutý krill.

Směs: 1/3 ptačí zoby, 1/3- Rybí moučky, 1/3 - proteiny

Každá kulička obsahuje :  Krill liquid, Esenci, Směs koření, Játrový prášek, tekutá játra, GLM extrakt, Betain, silice,….

Velikosti bolie v balení: 15 , 20, 24mm

Balení v množství: 250g, 1kg, 3kg v pytli

Boilie je trvanlivé dle předepsaných podmínek

Boilie uchovávejte v suchu, nevystavujte přímému slunci. V případě zapaření je nutné pytle otevřít a vyvětrat.

Pro dlouhodobé skladování boilie zalijte malým množstvím boostru a protřebat, tak aby všechny kuličky byly namočeny v boostru.

 

Zboží zařazeno v kategoriích

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz