1. Úvod
  2. Boilie SPEED Nutric
  3. Boilie Játra Česnek

Boilie Játra Česnek

     Toto boilie už 15 let patří mezi nejúčinnější nástrahy z naší kuchyně v lovu trofejních kaprů. Boilie vzniklo dříve než samotná zančka H2O baits.... celý popis
Dostupnost
Skladem
Balení
Průměr
Kč 90
Kč 78
bez DPH
ks
Číslo produktu:134
Hlídat cenu / dostupnost
Kompletní specifikace

     Toto boilie už 15 let patří mezi nejúčinnější nástrahy z naší kuchyně v lovu trofejních kaprů. Boilie vzniklo dříve než samotná zančka H2O baits. Atraktivita boilie Játra česnek je postavena čistě na přírodních atraktorech, bez použití jakékoli esence. Nosičem játrové vůně a chutě jsou tekutá játra a sušená játra, jemný podtext česnekové vůně i chuti je výtažek z česneku. Tuto úžasnou kombinaci kapři doslova milují.

    Směs je postavena na masové kombinaci 1/3 se skládá z 3 rybích mouček 1/3 z ptačích a sušenkových zobů a 1/3 mléčných a vaječných proteinů. Díky enzymaticky upraveným rybím moučkám a potřebné dávce aminokyselin, je toto boilie velikým nosičem potravinového signálu, který je po vhození do vody okomžitě uvolňován do celého vodního sloupce. Optimální množství ptačího zobu a mini betainových peletek napomáhá k lepšímu uvolňování veškerých atraktorů při zachování potřebné tvrdosti pro zakrmování Kobrou a odolnosti proti bílé rybě.  Rozpad boilie je pozvolný, bez ataků býlé ryby vydrží min. 24 hod v původním velikosti, jako při nastražení. Rozpad boilie je ovlivněn teplotou vody, při teplotě vody nad 20°C se rozpad velice urychluje.

Díky 1/3 proteinovému podílu a absence esencí ve směsi, je toto boilie vhodné na velké krmné kampaně po celou sezónu.

Při krmení kobrou do vzdálenosti větší než 60m je nutné namočit vnitřní otvor kobry (zamezí rozpadu boilie při velikém švihu kobrou)

Příchuť: Jatra + česnek

Barva: hnědá

Velikosti bolie v balení: 13, 15 , 20, 24mm.

Balení v množství: 250g, 1kg, 3kg v pytli.

Boilie je trvanlivé dle předepsaných podmínek

Boilie uchovávejte v suchu, nevystavujte přímému slunci. V případě zapaření je nutné pytle otevřít a vyvětrat.

Pro dlouhodobé skladování boilie zalijte malým množstvím boostru a protřebat, tak aby všechny kuličky byly namočeny v boostru.

 

Zboží zařazeno v kategoriích

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz